Netflix'ten Fantastik Göbeklitepe Dizisi!


Netflix'ten Beren Saat'li Göbeklitepe Dizisi!

Son zamanlarda The Protector - Hakan: Muhafız- ile gündemde yer almamızın ardından Netflix, Beren Saat ile bir projeye imza atacaklarını duyurmuştu. İçeriği hakkında çok fazla bilgi vermeyen Netflix, Göbeklitepe'de geçecek bir fantastik ve tarihi yapıma imza atacağını belirtti. 

Başrolde Beren Saat'in yer alacağı da kesin olan yapımın senaryosunu Nuran Evren Şit, yönetmenliğini ise The Protector - Hakan: Muhafız ile çalışılan aynı ekip üstlenecek. 

Fantastik Göbeklitepe dizisinin adı, oyuncu kadrosunu ve tarihi dahil olmak üzere bir çok belirsizliğe rağmen Sina Koloğlu'nun köşesinde yer alan habere göre film Göbeklitepe hakkında olacak.

2019'un Göbeklitepe yılı olarak ilan edilmesinin ardından çıkan bu habere göre, yapımın 2019 yılında izleyiciler ile buluşma olasılığının bir hayli yüksek olduğunu da belirtmek isterim.

The Protector - Hakan: Muhafız'ın ilgi çekmesinin ardından 3. ve 4. sezon onaylarını da veren Amerikan dijital içerik platformu Netflix, aynı başarıyı ve ilgiyi Beren Saat ile de yakalamak istiyor.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.