Şubat 2019'da Beklediğimiz Oyunlar

FAR CRY: NEW DAWN (PS4, PC, XONE)- 15 ŞUBAT
far cry new dawn ile ilgili görsel sonucu

Far Cry 5'in olaylarından 17 yıl sonra geçen hikayede Hope County'ye geri dönüyoruz. Normal bir Far Cry oyunundan daha kısa, daha küçük ve daha ucuz olan New Dawn'da bizi apokoliptik bir dünya karşılıyor. Ana karakterlerimiz iki tane ikiz kız. Mekanikler ise Far Cry 5'e baya benziyor. Tek farkı kıyamet sonrası bir haritadayız. Çok beklentim olduğumu söyleyemem.

Heyecan Metre: 1.5/5

CRACKDOWN 3 (XONE, PC)- 15 ŞUBAT
Crackdown 3 ile ilgili görsel sonucu

Birçok ertelenmenin ardından artık sonunda çıkacak. Başrolünde Terry Crews'un olduğu ve süper güçlü bir insan olduğunuz oyunda sadece aksiyon ve patlama var. Böyle bir oyun hala nasıl çıkamadı diye sorduruyor doğrusu. Şanslıysak bu sefer gerçekten çıkacak. Bekleyenler umarım tatmin olur.

Heyecan Metre: 0.5/5

JUMP FORCE (PS4, XONE, PC)- 15 ŞUBAT

Anime mi seviyorsunuz? Dövüş oyunu da mı seviyorsunuz? O zaman bu oyunu kesinlikle duymuşsunuzdur. Naruto'dan tutun Yugi'ye kadar bir sürü anime karakterinin olduğu bu dövüş oyunu düşüneceğinizin aksine gerçek ve büyük bir orijinal hikaye anlatıyor. Shonen anime ve mangalarının 50.yılını kutlayan oyunda anime evrenlerini korumaya hazırlanın.

Heyevan Metre: 2/5

METRO EXODUS (PS4, XONE, PC)- 15 ŞUBAT

Metro serisinin yeni oyununda artık tren istasyonlarından yeryüzüne çıkmaya hazırlanın. Daha açık ve büyük dünyada kıyamet sonrası hayatın zorluklarını çekeceksiniz. Bu sefer çatışmadansa daha survival odaklı olan oyunu bilgisayarınıza almak isterseniz tek söyleyeceğim Epic Games'inizi hazırlayın. Artık ihtiyacınız olacak. Onun dışında gerçekten heyecanlandığım bir oyun.

Heyecan Metre: 4/5

ANTHEM (PS4, XONE, PC)- 22 ŞUBAT
Anthem ile ilgili görsel sonucu

Savaşçılarının mech giysilerine girip, uçup, koca canavarlarla savaştığı bu dünyada arkadaşlarınızla görevler yapıp loot toplayacaksınız. Destiny ile bolca benzerliği bulunan oyunda çoklu oyucu modu da daha odaklanılmış. Tabi geçenlerde biraz sorunlu bir demo yaşandı. Mekanikleri ve görünüşü çok güzel gözükse de çok çabuk sıkılabileceğimiz bir oyuna benziyor. Başında EA olması da korkutmuyor değil. Yine de heyecanlandığım bir oyun.

Heyecan Metre: 3/5

TRIALS RISING (PS4, XONE, SWITCH, PC)- 26 ŞUBAT
Trials Rising ile ilgili görsel sonucu


Ubisoft'un ünlü motorsiklet oyunu daha yaratıcı ve zorlayıcı şekilde geri dönüyor. Bir sürü engelden hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla geçebileceğiniz oyunun pek ilgimi çektiğini söyleyemeyeceğim. Fusion'da biraz hızlı sıkılmış biri olarak bunu gerçekten almalı mıyım diye düşünüyorum. Belki Switch'e.

Heyecan Metre: 1.5/5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.