DC Önemli Yayınları Erteledi!


DC severlere kötü haber: Brian Azzarello ve Lee Bermejo'nun yazıp çizdiği Batman: Damned #3 ile Geoff Johns ve Gary Frank'in yazıp çizdiği Doomsday Clock #9 sayılarının çıkış tarihleri geçiktirildi.

Doomsday Clock #9, yaşadığı bazı gecikmeler sonucu 6 Mart'ta piyasaya çıkacak. Ancak, Batman: Damned çok daha uzun süreli bir gecikmeye sahip olacak ve Mayıs ayına kadar raflara varamayacak.

Doomsday Clock #9
Batman: Damned #3
Doomsday Clock # 9 ilk olarak 23 Ocak için planlanıyordu ve kitapların başlangıçta aylık yayınlanması gerekiyordu. Doomsday Clock # 8, Aralık ayında orijinal olarak piyasaya sürüldüğü için şimdi sayılar arasında üç aylık bir boşluk olacak. Seri ilk lansmanından bu yana defalarca ertelendi.

DC Black Label serisi Batman: Damned de gecikmelerden dolayı acı çekti ve sonu hayranları için uzun süre beklemek oldu. Batman: Damned #3 için haber, Comics Conspiracy'den Ryan Higgins'ten geldi. 27 Mart'ta satışa sunulacak olan sayının ertelendiğini tweetledi. Kötü haber şu ki, çizgi roman için henüz net bir çıkış tarihi yok. Mart ayında bir önizleme yapılacak ve Mayıs ayında satışa sunulacak.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.