DC'den "Düşmanların Yılı" Geliyor!


Mayıs ayından ilk çizgi roman bilgileri gelmeye başlaması ile DC'nin sonraki 12 ayını hazırlayacak olan ve süper kötülerin ön planda olacağı bir çizgi romanın geleceği açıklandı. Özel sayının ismi ise Düşmanların Yılı.

Yazar kadrosunda Brian Michael Bendis, Scott Snyder ve James Tynion IV'in olduğu; çizer kadrosunda ise Alex Maleev, Jim Cheung ve Francis Manapul'un bulunduğu 25 centlik özel sayı Justice League ve Superman serisinin devamı hakkında minik hikayeler bulunduracak. Ayrıca The Batman Who Laughs serisinin devamı olacak ve daha açıklanmamış yazın çıkacak seriye temeller atılacak bir hikaye olacak. Son olarak ise Batman serisinin devamında göreceğimiz büyük "City of Bane" hikayesinden sayfalar içerecek.

Ülkemizde Beleş Çizgi Roman Günü olarak geçen FCBD'deden günler önce çıkacak 32 sayfalık sayının kapağını Greg Capullo çizecek. Variant kapaklarında ise Maleev, Jim Cheung ve Artgerm var. Aşağıdan 4 kapağa da bakabilirsiniz. DC's Year of the Villian 1 Mayıs 2019'da raflarda olacak.
Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.