DC'den Yeni Yaz Serisi Batman: City of Bane!


Tom King'in Batman serisindeki ilk görünüşünden bu yana, maskeli villain'ımız Bane'in Batman'i alt etmek için kurduğu komplo bu yaz açığa çıkacak.
DC Comics, geçtiğimiz gün Bane'in hikayenin merkezinde olduğu özel sayısını duyurdu. Yaklaşan bir kaç yeni seriye ilave olarak, Kara Şövalyenin yeni serisi Batman: City of Bane de eklendi.
King'in çalışması, Bane'i gizlice Bruce Wayne'e gölgelerden acımasız bir saldırı düzenlediğini,  Flashpoint Evrenindeki babası Thomas Wayne de dahil olmak üzere Batman'ın hayatındaki kilit figürleri canlandırdığını ve Selina Kyle'a Bruce'u bırakma teklifinde bulunarak onu manipüle ettiğini görmüştük.

Batman şu an, Bane'nin son hamlesinde en kötü kabuslarıyla yüzleşirken, Bruce Wayne'in en büyük korkularının bu yaz canlanacağını görebiliriz.

DC'den Düşmanların Yılı, Scott Snyder, James Tynion IV ve Brian Michael Bendis tarafından yazıldı, Alex Maleev, Jim Cheung ve Francis Manapul tarafından çizildi. Çizgi romanın 1 Mayıs'ta 25 cent'ten satışa çıkması planlanıyor.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.