Marvel 5 Yeni Hulu Dizisi Açıkladı!

Howard The Duck ile ilgili görsel sonucu

Hulu, 5 tane yetişkinlere yönelik animasyon dizi için Marvel ile yeni bir işbirliğine girdi. Zaten Runaways dizisini hazırlayan Hulu bu sefer animasyon tarafına adım atıyor. Açıklanan 5 dizi ise Howard the Duck, Hit-Monkey, M.O.D.O.K, The Dazzler & The Tigra Show ve The Offenders. Aşağıdan serilerin ekiplerine ve detaylarına sırasıyla ulaşabilirsiniz.

Howard the Duck serisi Kevin Smith ve Dave Willis tarafından hazırlanacak. Konu açıklamasında ise "Amerika'nın en sevilen kümes hayvanı Howard the Duck, durdurulamaz arkadaşı Beverly'nin yardımı ile Dr. Bong onu menüsündeki en kızarmış yemeğe dönüştürmeden önce evine dönme umudundadır." yazıyor.

Josh Gordon ve Will Speck'in yazacağı Hit Monkey serisinde ise Amerikan bir suikastçi tarafından eğitilen ve yanlış suçlanan bir Japon kar maymununun karanlık, vahşi ve eğlenceli intikam hikayesinde Tokyo'nun yer altı dünyasına kılıç savurmasını izleyeceğiz.


M.O.D.O.K serisinde ise koca bir kafası ve küçük bir bedeni olan aşırı egolu bir süper kötünün hem şeytani organizasyonunu yönetmeye hem de emek isteyen ailesini kontrol altına alma çalışmasını izleyeceğiz açıklamasına göre. M.O.D.O.K serisi Jordan Plum ve Patton Oswalt tarafından gelecek.

The Dazzler & The Tigra Show'da ise iki yakın ve uyanık arkadaşın Los Angeles'da bir sürü süper güçlü insanın arasında tanınmak için savaşmasını anlatıyor. Erica Rivinoja and Chelsea Handler dizinin yazarlığını yapacak. 

Jeph Loeb'dan gelecek The Offenders ise tüm bu bahsettiğim dizilerin karakterlerin bir araya gelişini anlatacak. Normalde çizgi romanlarda Offenders, Defenders takımına karşı gelen bir takımdı. Serinin açıklaması ise "Koca bir kafa. Bir Maymun. Bir kaplan kadın ve disko kraliçesi ve bir ördek. Bu karakterler kimsenin sormadığı bir takımda bir araya geliyor. The Offenders!" yazıyor. Bu seri hakkında pek bir detay bilmiyoruz ama Jeph Loeb muhteşem bir yetişkin animasyonu için özel yetenekleri bir araya getirdiklerini ve hem eğlenceli hem de yenilikçi bir dizi getireceklerini temin ediyor. Kendisi gelecekler için çok heyecanlı.

Tigra & Dazzler ile ilgili görsel sonucu

Peki siz heyecanlı mısınız? Gelecek animasyonlar hakkında ne düşünüyorsunuz ve en çok merak ettiğiniz hangisi? Ben şahsen M.O.D.O.K ve Howard the Duck'ı merak ediyorum. Ayrıca bu dizilerin şu anlık sadece açıklandığını ve herhangi bir çıkış tarihi belli olmadığını söylememiz iyi olur.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.