Spider-Man Far From Home Figürlerinden Detaylar!


Spider-Man Far From Home'un figürleri görüntüye çıktılar, filmin reklam kampanyası Nisan ayında başlayacak. Figürler de olan birkaç ayrıntıya takıldım ve bunu yazmak istedim.

Spider-UKÖncelikle bu tuhaf figür den başlamak istiyorum. Figür klasik Stark Suit gibi duruyor ama üstünde beyaz çizgiler var ve az da olsa Spider-UK'ı andırıyor. Bildiğim kadarı ile filmde Iron Spider-Man kıyafeti ile birlikte Peter 4 kıyafet giyinecek yani bu figür sadece bir figür olabilir. Homecoming figürlerinde de mavi bir kıyafet vardı ama filmde böyle bir şey görmedik.

Michelle'ın Filmdeki Rolü 


Michelle filmde sandığımızdan daha aktif bir rolde olabilir. The Amazing Spider-Man serisinde Emma Stone'un oynadığı Gwen Stacy sadece basit bir sevgili değildi. Far From Home'da da Michelle öyle olmayacak gibi duruyor çünkü Funko'nun yayınladığı Pop'lardan birinde Michelle savaşa hazır duruyor.

Black Spider Filmde Noir benzeri kıyafete Black Spider denilecek ve büyük ihtimal S.H.I.E.L.D. tarafından verilecek ama Hasbro'nun yayınladığı bu figür de Black Spider sanki Stark Suitin bir modudur gibi duruyor.

Mary Jane!?


Funko'nun kendi sitesinde Michelle'in figürü Mary Jane figürü olarak geçiyor. Homecoming'te isminin Michelle olduğunu kaç kere duyduk belki de karakterin adı Michelle " Mary Jane" Jones'tur. Böyle olmasına  imkan vermiyorum basit bir hata diye düşünüyorum. Olsa çok iyi olur diye düşünüyorum bir fan olarak, Michelle zaten fragmanda göründügü kadarı ile çizgi romanda Mary Jane'in erkeklere davrandığı gibi Peter'a davrandığını gördük ve Homecoming'te olan Michelle ile Far From Home'da olan Michelle daha farklı olacaktır. 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.