Superboy Yeni Bir Kod Adı Ediniyor!Superboy unvanı yıllar boyunca birkaç farklı karakter tarafından kullanıldı. Superboy ismi Çeşitli noktalarda Clark Kent'in kendisi, onun genç klonu Conner ve Clark ile Lois'in oğlu Jon Kent için bir kod adı olmuştu.

DC Evreninde dolaşan iki farklı Superboy varken, en azından birinin, çifti ayırt etmek için yeniden adlandırılacak olması mantıksız değil. Reddit'te Bendis ile yapılan bir AMA (Ask Me Anything)  sırasında, yazara iki karakteri bir araya getirme planları olup olmadığı soruldu.

Bendis, "Jon ve Conner buluşacak ve birlikte çalışacak. Panelde. SÖZ." Cevabını verdi. "Evet, biraz markalama ve yeni görünümler olacak. Değişim iyidir!" diye de ekledi. Özellikle hangi karakterin yeni bir isim alacağını ya da yeniden tasarlanacağını açıklamadı, ama bu genç kahramanlar için daha az kafa karışıklığı yaşanması anlamına geliyor.

Brian Michael Bendis ve Steve Epting'den Action Comics #1008, 27 Şubat'ta satışa sunulurken, Viktor Bogdanovic ve Patrick Gleason'dan Young Justice #3, 6 Mart'ta raflarda yerini alacak.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.