The Amazing Spider-Man #14 İnceleme


Bugün sanırım serinin Spider-Man ve Peter'ın ayrılmasından sonra en kötü sayısını okudum. Sayının çizimleri de kötüydü hiçbir şey anlayamadım açıkçası. Bir panelde Peter ve Mary Jane, Dr. Connors ve kertenkele ailesine yemeğe gitmişler ama ben onların Peter ve MJ olduğunu isimleri yazana kadar anlamadım.


Sayı Arcade ile başlıyor ve Kraven'ın gelip ondan bir şey yapmasını istediğini görüyoruz. Mart'ta başlayacak olan Hunted hikâyesi ile bağlantılı yani. Sayı aile konusundan girmiş ve yine Peter'ın geçmişini anlattığı bir panel var. Bu geçmişi anlatan panellerin çok yer kapladığını düşünmeye başladım.


May'in biriyle yemek yediğini görüyoruz ama sonra May adamı orada bırakıp gidiyor ve daha sonra bir evsiz ile karşılaşıyor. Evsiz ile birlikte restorana geri dönüyor ve ona yemek ısmarlıyor. O sırada Black Ant ve Taskmaster restoranaa girip Rhino'yu soruyor. Spider-Man ve Rhino ise team up yapıp onlara karşı geliyorlar. Black Ant, Rhino'yu yenemeyeceğini anlayıp büyük silahını çıkarıp ateşliyor ama Rhino ondan sıyrılıyor ve May'in olduğu yer patlıyor. Sayı öylece bitiyor, büyük ihtimal May'in yanına aldığı evsiz bir şeyler yaptı.


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.