The Amazing Spider-Man #15 İnceleme


Evet bugün serinin 15. Sayısının incelemesi ile karşınızdayım. Spencer inişli çıkışlı bir seri yazıyor diyebilirim. Bazı sayılar çerezlik olurken bazıları çok hoş olabiliyor, bu sayı da hoş sayılardan biriydi.


Çizim yine önceki sayı gibi hoşuma gitmedi. Neyse hikâyeye geçelim, geçen sayıda May'in ölüp ölmeyeceğini (ölmeyeceğini tabiki herkes biliyordu) ucu açık şekilde bırakmışlardı. May ve içeride olan insanların kurtulduğunu görüyoruz. Bu sırada da Taskmaster ve Black Ant, Rhino'yu kaçırıyorlar.


Spider-Man enkazı kazıya kazıya May ve diğerlerini buluyor. May'in üstüne kalıntılar dökulecekken geçen sayıda bulduğu evsiz May'i kurtarıyor. Spider-Man, May ve diğerlerini çıkarıyor ama evsiz arkada kalıyor. Spider-Man tabiki onu almak için geri dönüyo ve geri döndüğü zaman evsiz in kim olduğunu öğreniyoruz.


Evet o kişi Ned Leeds'in ta kendisi! Ned'in Clone Conspiracy ile geri döndüğünü biliyorduk ve bu sayıda Spencer onu geri getirdi. Sayı daha sonra Taskmaster ve Black Ant'in, Rhino'yu Kraven'a götürmesi ile bitiyor.  Kraven'ın planı ilgimi çekti açıkçası. Mart ayında Hunted eventin de hep birlikte ne olacağını göreceğiz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.