Game of Thrones Fragmanı Rekor Kırdı!


Game of Thrones Final Sezonu Fragmanı HBO Rekoru Kırdı!

George R. R. Martin'in A Song of Ice ve Fire kitap dizilerinin uyarlaması olan Game of Thrones, geçtiğimiz günlerde 8. sezon fragmanını yayınladı. 2011'den bu yana Westeros'u kontrol etmek için savaşan ailelere odaklanan dizi serisi 2019 yılında severlerine veda ediyor.

EW, Game of Thrones sezon 8'den bazı görüntüler yayınladı ve ayrıca dizinin ana karakterlerini içeren 16 farklı kapak dizisini de çıkardı. Ocak ayında diziden ilk teaserı yayınlayan HBO, merakla beklenen dizi için aksiyon dolu bir fragman yayınlayarak 24 saat içinde 81 milyon kez görüntülenmeyi başardı. Bu sayı ile 24 saat içinde HBO'nun en çok görüntülenen fragmanı oldu. Daha önce 7. sezon fragmanı ile de 61 milyon kez izlenerek kırmıştı.

HBO geçmişte Game of Thrones için sızıntı sorunları yaşamıştı. Bu sefer daha tedbirli davranarak set fotoğraflarının sızmasını engellemek için ileri teknoloji dronlar kullandı. 

7. sezon son bölümün Ağustos 2017'de izleyiciler ile buluşmasından bu yana diziden haber bekleyen hayranlar, 1 seneden uzun bir sürenin ardından yeni ve son sezona dair ilk görüntüleri fragman ile gördü. Dolayısıyla böylesine popüler ve devasa hayran kitlesine sahip olan yapımın rekor kısması HBO içinde sürpriz olmamalı.

Game of Thrones 8. ve son sezonu ile 14 Nisan 2019'da HBO'da yayınlanacak. 


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.