Sen Kimsin? | Marvel'ın Yeni Film Kahramanları "Eternals"

Son zamanlarda en sık tartışılan sorulardan biri de Avengers: Endgame MCU'ya ne olacağı. Şu an elimizdeki kesin bilgilerden biri de yeni Avengers filminden sonra gelecek filmlerden biri de Chloe Zhao'nun yöneteceği "Marvel's The Eternals". Peki kimdir bu Eternal'lar?

eternals ile ilgili görsel sonucu

Jack Kirby'nin Marvel'a kattığı birçok ayrıntıdan biri olan "The Eternals",  Marvel'ın Tanrımsı varlıkları Celestials ırkının Dünya gezegeninin minnoş sakinleri insan ırkı üzerinde insanlara kozmik güç kazandıracak birtakım deneyler yapıp gözlemlediler. Bu deneyler sonucu iki ırk ortaya çıktı: Eternals ve Deviants. Aynı genden olmalarına rağmen birbiriyle harmoni oluşturmayan, aksine zıtlık oluşturan bu iki ekibin kutuplaştığı noktalar savaş ve barış denilebilir. Eternals işlere olumlu bakan tarafken, Thanos'un da bir mensubu olduğu Deviants daha çok kaos yanlısı taraftır. Eternals'a Celestials tarafından verilen görev, Dünya gezegenini Deviants'tan korumaktır.

eternals deviants ile ilgili görsel sonucu

Filmde olacağı kesin olan Eternal'lar:

druig eternal ile ilgili görsel sonucu

 Druig

İlgili resim

Piper

elysius ile ilgili görsel sonucu

Elysius

forgotten one ile ilgili görsel sonucu

Forgotten One

 

 

ikaris ile ilgili görsel sonucu

Ikaris

makkari ile ilgili görsel sonucu

Makkari


 

starfox marvel ile ilgili görsel sonucu
Starfox

 

Sersi ile ilgili görsel sonucu

Sersi

 

thena ile ilgili görsel sonucu

Thena

zuras ile ilgili görsel sonucu

ZurasBir de Karen isimli bir bayan ve ismi belirtilmemiş bir erkek cast'imiz var. Erkek cast'inin Yunan Tanrısı olacağı söyleniyor. Bakalım Kevin Feige ne açıklamalar yapacak Avengers: Endgame sonrası, göreceğiz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.