The Amazing Spider-Man #17 İnceleme
Evet sonunda 22. sayıya kadar sürecek olan "Hunted" eventine girmiş bulunuyoruz. Event bize farklı bir Kraven için zemin hazırlıyor ve konu için yavaş bir başlangıç yapıyor. Öncelikle Kraven'ın son avı en sevdiğim çizgi romanlardam biridir ve bu sayıda yazar Nick Spencer ve çizer Humberto Ramos “Kraven’ın Son Avı” hikâyeisnden panelleri taze tekrar çizilmiş şekilde bize sunuyor.The Amazing Spider-Man # 17'nin hikayesi klasik hikayelere benziyor.  Kraven ölümden döndü ve Spider-Man tarafından öldürülmediği sürece duramaz. Daha genç bir klonu, Spider-Man 'ı avlamaya gelir ve Kraven, Black Cat ve Billy Connors'u yem olarak kullanır. Kraven’in planı aslında gizemlidir ancak bir şekilde Spidey’in en tehlikeli düşmanlarından bazılarını yakalamak ve hepsini bir kubbeye hapsetmek için alıkoyar.Bu arc, Kraven’a yeni bir bakış açısı oluştururken tüm parçaları bir araya getirme konusunda iyi. Artık avlanmakla ilgilenmeyen Kraven bunu oğlu / klonuna devrediyor gibi duruyor. Nick Spencer her şeyi oldukça iyi bir şekilde kurmuş.


 Amazing Spider-Man # 16HU'yu henüz okumadıysanız endişelenmeyin. Sayıda Black Cat ve Spider-Man’ın geçmiş ilişkisi ile ilgili olanları etkin bir şekilde anlatıyor. Bu sayıda, Spidey için bir tür yem olan Black Cat ile ilgiliydi.


Humberto Ramos, biliyoruz ki harika bir çizer. Burada onun görünümünü geliştirerek, ipeksi bir şekilde Kraven'e etki eden karakter sayesinde aslında onun içini hissedeceksiniz. Bu artık rekabetçi ve çılgın Kraven değil, biraz kederli ve üzgün olan bir adam.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.