Morbius Setinden İki AyrıntıBildiğimiz gibi, Morbius çekimleri başlayalı bir kaç hafta oldu ve setten fotoğraflar gelmeye başladı. Matt Smith ve Jared Leto'nun bolca fotoğrafı internette geziyor fakat benim yeni gelen iki set fotoğrafında dikkatimi çeken şeyler var.

Eğer Spoiler konusunda hassas iseniz bundan sonrasına bakmamanızı öneririm.
1. ExcelsiorStan Lee son olarak karşımıza Spider-Man : Far From Home'da çıkacağı için Stan Lee'nin ünlü sözü Excelsior'u bir duvar yazısı olarak filmde anısı için göreceğiz. Bana kalırsa hoş bir detay olmuş.

2. Silver Sable Silver Sablinova yani Silver Sable, Spider-Man evreni için önemli karakterlerden biridir benim için. Silver’ın babası, Avrupalı bir avcıydı ve Avrupa'nın en iyisi olarak kabul ediliyordu. Eşi ve kızıyla paylaştığı ev bombalandığında, karısı öldü. Silver, onu eğitmesi için babasına yalvardı böylece annesinin intikamını alabilirdi. Babası onun cesaretini kırmak için elinden geleni yapmasına rağmen potansiyelini fark etti. Silver avlanmaya katıldı. Babasının ölümünden sonra, Wild Pack'in komutasını üstlendi ve Silver Sable International'ın kurucusu oldu. Kendisini Silver Sable ve Black Cat filminde görecektik ama film rafa kaldırıldı. Açıkçası ben Morbius ve Venom'dan daha fazla o filmi bekliyordum. 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.