Nisan Ayında Çıkacak Olan Filmler!


  Bu ay sinema baya cüzdanınızı sömürecek gibi duruyor. Her cuma haftası güzel filmler giriyor ve insanın canı ister istemez bu filmlere gitmek istiyor.

  Şimdi her cuma girecek olan filmlere bakalım.

                                         5 Nisan(Cuma)

    Shazam/Shazam 6 Güç

  DC'nin diğer bir solo filmi Billy Batson adlı karakterimizin özel güçler kazandığı bu filmi geekler merakla bekliyor. Fragmanlardan anladığımız kadarı ile eğlenceli olacak gibi duruyor.

shazam poster hd ile ilgili görsel sonucu

  Dumbo

  Kendisi Disney'in bir animasyonu. Filmin konusu: Bir sirkte yeni bir fil doğar fakat bu filin kulakları büyük olduğu için "Dumbo" lakabını takarlar.Bu filin yeteneklerini öğrendiklerinde batmak üzere olan sirk yeniden şahlanır.

dumbo poster hd ile ilgili görsel sonucu

  Hayvan Mezarlığı

  Kendisi aslında eski bir filmdir. Ölen hayvanların daha sonra canlanıp kötü ve korkunç birer canlı olmasını ele alıyor. Bu filme ait göndermeyi Justice League filminde görmüştük.

hayvan mezarlığı 2019 poster hd ile ilgili görsel sonucu

                                       

12 Nisan(Cuma)

  Hellboy

  60 yıl önce 2.Dünya Savaşı sırasında Rasputin tarafından cehennemden doğan birinin hikayesini ele alan film sadece bu ayın değil 2019'un en çok beklediğim filmleri arasında.

hellboy poster hd ile ilgili görsel sonucu

  The Big Trip

  Postacı leyleğin, panda bebeği yanlışlıkla bir ayıya vermesini konu alıyor. Madagascar'ın yaratıcılarından çıkan bir animasyon.

the big trip animation poster hd ile ilgili görsel sonucu

  Der Goldene Handschuh(Altın Eldiven)

  Yönetmeni Fatih Akın olan filmin konusu ise romandan alınıyor. Hamburg'ta 4 kadın cinayeti işleyen adamı ele alacak

altın eldiven poster hd ile ilgili görsel sonucu

                                     17 Nisan(Cuma)

 Destroyer

  Bu haftanın benim için güzel filmi açıkçası bu. Konusu ise şöyle: Yıllar önce genç ve güzel bir polis memuru olan Erin, Los Angeles'da tehlikeli bir çeteye sızmakla görevlendirilmişti. Başarısızlıkla sonlanan bu görevin ardından Erin’in hayatı altüst olur. Pişmanlıklarıyla yıkılan Erin’in karşısına onca yıldan sonra çetenin lideri tekrar çıktığı zaman, intikama giden yolda ona kimse engel olamaz.
destroyer poster hd ile ilgili görsel sonucu

                                   

                                  26 Nisan(Cuma)

  Avengers:Endgame

  Aslında ülkemizde 25 Nisan'da vizyona girecek olan film muhtemelen yılın en çok kazanan filmi olacak. Hemen hemen herkesin beklediği bir film olma özelliği taşıyor. Bakalım Thanos'un zaferinden sonra neler olacak.

endgame poster hd ile ilgili görsel sonucu

  Lanetli Kapı

  Küçük bir kasabada yaşayan ailenin hayatı, bir gün ormana yaptıkları bir gezi sırasında gizemli bir kapı bulmaları ile bambaşka bir hal alır. Kapıyı bulmalarından sonra hayatları kötüye gitmeye başlayan aile, bu gizemli kapının sırrını öğrenmeye karar vermesiyle başlıyor. Güzel bir korku filmi gibi duruyor.

lanetli kapı konusu ile ilgili görsel sonucu

  Evet bana göre nisan ayının izlemeye değer bulduğum filmleri böyle idi.Okuduğunuz için teşekkürler...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.