Henry Cavill Sherlock Yolunda!


Henry Cavill Yeni Sherlock Holmes Oldu!

Süperman karakteri ile tanınan Henry Cavill, Sherlock Holmes'un kardeşi olan Enola Holmes'un maceralarının anlatılacağı yeni filmde dedektif Sherlock Holmes karakterini canlandıracak. 36 yaşındaki İngiliz oyuncu Henry Cavill'den öne Sherlock Holmes karakterine BBC ile Benedict Cumberbatch, Guy Richie imzası ile Robert Downey Jr. ve televizyon dizisi olan Elemantary ile Jonny Lee hayat vermişti.

Amerikalı yazar Nancy Springer'in Enola Holmes Mysteries adlı romanından uyarlanacak filmde Enola Holmes karakterini geçtiğimiz iki yıla damga vuran başarılı bilim-kurgu dizisi Stranger Things'in Eleven'ı olan Millie Bobby Brown canlandıracak. En son Oceans Eight filmi ile izlediğimiz Helena Bonham Carter ise Holmes kardeşlerin annelerine hayat verecek. Filmin yönetmenliğini Killing Eve'den tanıdığımız Harry Bradbeer yönetecek. Senaryoyu ise Harry Potter and The Cursed Child'ın da yazarı olan Jack Thorne kaleme alacak.

Enola Holmes'un Maceralarını anlatacak olan film, Enola'nın 14 yaş gününde, annesinin kaybolması ile başlayacak. Annesinin kayboluşunun gizemini çözmek için abisi Sherlock Holmes'tan yardım isteyecek olan Enola, beklediği desteği abisinden göremeyecek ve gizemi çözmeye tek başına çalışacaktır.


Çekimler Bu Yaz Başlıyor!

Enola Holmes'un maceralarının anlatılacağı filmin çekimleri bu yaz başlayacak. Yıldızlı kadrosu ile dikkat çeken yapımın ne zaman vizyona gireceği ile henüz bilinmiyor.


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.