SDCC Marvel Oyun Panelinden Öğrendiğimiz Tüm Bilgiler!


Tekrardan merhaba oyun severler bildiğiniz gibi dün itibari ile San Diego Comic Con başladı ve Marvel Games paneli gerçekleştirildi. Bu panelde Marvel's Avengers, Marvel's Iron Man VR ve Marvel Ultimate Alliance 3 gösterildi. Bu oyunlardan öğrendiğimiz tüm bilgileri de madde madde sizlere ileteceğim o zaman başlayalım!

Marvel's Avengers

1)Öncelikle oyunun Grafikleri E3 demosuna göre geliştirilmiş ve karakterlerin (özellikle Black Widow'un) yüzleri ise daha iyi olmuş.2)Helicarrier Hub'ımız olacak yani orada istediğimiz gibi görevler alıp farklı bölgelere seyahat edebileceğiz.

3)Oyunun hikayesi tek kişilik olacak.

4)Prologue'u bitirdikten sonra ister hikaye moduna devam edebilir isterseniz de Co-op görevler yapmaya başlayabilirsiniz.

5)Her kostüm farklı bir oynanış çeşitliliği sunacak.

6)Hikaye görevlerinin bazılarını belli bir karakter ile oynamamız gerekecek onun dışında ki diğer görevlerde ise ekibimizde olan bütün karakterleri istediğimiz gibi kullanabileceğiz.

7)Açıklanan kostümler ise şunlar: Joe Fixit Hulk, House of M Hulk, Iron Man MK42, Viking Thor, Scale Mail Captain America.8)Square Enix PlayStation ile özel bir anlaşma yaptığı için PlayStation'a özel karakter, Kostüm ve Ekipman gelebilir.

9)Beta PlayStation'da gerçekleşecek.

10)Oyunun halka açık olarak gösterilecek olan demosu Gamescom oyun fuarından sonra yayınlanacak.

11)Oyunda bir Skill ağacımız olacak ve her karakteri ayrı ayrı geliştirebileceğiz.

12)Oyunun Collector's Edition sürümünde Captain America heykeli bulunacak.


Evet oyuncular eminim sizde benim kadar bu oyuna heyecanlanmışsınızdır umarım beklediğimiz oyunu buluruz. O zaman bir sonraki oyuna geçelim!

Marvel Ultimate Allience 3

Marvel Ultimate Alliance 3 ise panelde gösterilirken daha çıkmamış olduğu için hem çıkış fragmanını yayınladılar hem de oyuna sonradan ekleyecekleri içerikleri gösterdiler. Bakalım oyuna ne gibi içerikler eklenecekmiş.

1) Loki oyunda oynanabilir karakter olacak.2)Yuri Lowenthal (Marvel's Spider-Man'de Peter Parker aka Spider-Man'i seslendiren kişi) oyunda Spider-Man'i seslendirecek.

3)Colossus ve Cyclops 30 ağustos'ta bedava DLC olarak gelecek.4)İlk ücretli DLC olan Marvel Knights resmi olarak gösterildi. DLC ile birlikte Punisher, Moon Knight, Blade ve Morbius oynanabilir olacak.Marvel Ultimate Alliance 3, 19 Temmuz'da Nintendo Switch'e özel olarak çıkışını gerçekleştirecek.

Marvel's Iron Man VR

1)Kendinizi Iron Man gibi hissedecekmişsiniz.

2)Oyunda ki Iron Man kostümü bir çok çizgi romandan ilham alınarak yapılmış.3)Oyunda bir hikaye modu olucakmış.

4)Kesin değil fakat oyunda farklı Iron Man kostümleri olabilirmiş.

Evet belki de panelin en sıkıcı kısmı bu olabilir fakat VR'ınız var ise denemekte fayda var

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.