SDCC19 3.Gün: Tüm Fragmanlar ve Haberler


Comic Con'un 3.günü de sonlanmasıyla en büyük günü yaşamış olduk. Zaten Marvel paneli hakkında ayrı bir yazı yazmamız gerekti duyurulan bir sürü şeyden dolayı. O yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu yazıda ise diğer panellerde açıklanan önemli olaylardan bahsedeceğiz.

1) DC Universe'de yayınlanacak yeni Harley Quinn dizisinden bir fragman geldi.


2) Doom Patrol'un ikinci sezonu kesinleşti. 2020'de gelecek sezon DC Universe'ün yanında HBO Max'da da yayınlanacak. Ayrıca Titans'ın da ikinci sezon fragmanı panelde gösterildi ama daha internette yayınlanmadı. Sonbaharda başlayacak serinin fragmanında Deathstroke ve orijinal Titans takımının gözüktüğü söyleniyor.3) CW/Arrowverse dizilerinden yeni sezon fragmanları geldi.
4) Flash dizisinin fragmanının sonunda gördüğünüz ve birçoğumuzun Heroes'dan tanıdığı Sendhil Ramamurthy, yeni sezonda sanılanın aksine Red Death'i değil Bloodwork karakterini canlandıracak. 

5) The Expanse dizisinin 4.sezon fragmanı yayınlandı. Sezon 16 Aralık 2019'da Amazon Prime'da başlayacak.


6) Preacher'ın 4. ve son sezonundan bir fragman yayınlandı.


7) Watchmen dizisinden yeni bir fragman yayınlandı.


8) Westworld'ün 3.sezonundan yeni bir fragman yayınlandı.


9) Star Trek: Picard dizisinden bir fragman yayınlandı.


10) Snowpiercer dizisinden bir fragman yayınlandı.


11) Cartoon Network'ün yeni ve ilginç çizgi filmi Infinity Train'den bir fragman yayınlandı.


12) J.J Abrams'ın oğlu ile yazacağı Spider-Man serisinden yeni görseller geldi.


13) Jonathan Hickman'ın House/Powers of X serilerinden sonra çıkacak yeni 6 seri açıklandı. Seriler hakkında yakında daha detaylı bir yazı yazacağız.
Bir günü daha kapamış olduk. Marvel panelini de düşünürsek epey dolu bir gündü. Bir sonraki gün son gün olduğundan baya sessiz geçeceğini düşünüyoruz o yüzden o güne yazı bile yazmayabiliriz. Daha fazla haber gelirse size ulaştırmaya devam edeceğiz ama şu anlık her şey sakinleşmiş gibi gözüküyor.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.