Bu Ay Netflix Türkiye'de Neler Var ? I Ekim 2019


Bu Ay Netlix Türkiye'de Neler Var?

"Bu ay Netflix Türkiye'de" serimiz ile karşınızdayız. Her ay, en çok kullanılan film-dizi dijital platformu olan Netflix'e eklenen ve çıkarılan yapımları sizler için derleyeceğiz. Yapımlar hakkında kısa bilgiler vererek fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. O halde Netflix'in Ekim ayı yapımlarına bir göz atalım.

Netflix Türkiye'ye Ekim Ayında Eklenenler

The Good Place, 3. Sezon, 2 EkimMicheal Schur
tarafından yaratılan ve başrollerinde Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper gibi isimlerin yer aldığı Amerikan fantastik komedi filmi The Good Place, 3. sezonu ile NBC de yayınlanması sonrası Netflix’e geliyor ve Eleanor’un hikayesi devam ediyor.

Bencil Eleanour Shellstrop, ölümü sonrası bir hata sonucu İyi Yer’e gelir ve burada kalmak istediğine karar verir. Eleanour, daha iyi bir insan olmak üzerine mücadele verecektir.

The Good Place, 3. sezonu ile 2 Ekim tarihinde Netflix Türkiye’de!

Netflix Orijinali, Süper Öcüler, 3. Sezon, 4 Ekimİlk olarak 2017 senesinde  “Super Monster” ismi ile Netflix Orijinali olarak yayınlanan ve sevilen animasyon dizisi eğlenceye kaldığı yerden devam ediyor.

Avi Arad tarafından yaratılan ve seslendirme kadrosunda Erin Mathews, Alessandro Juliani ve Andorra Libman’ın yer aldığ Süper Öcüler’de hikaye Şeytan Asası Çamlığı’nda devam ediyor. Süper Öcüler çevreyi keşfederken yeni dersler alarak okula geri dönüyor ve yeni arkadaşlıklar kuruyor.

Netflix Orijinali Süper Öcüler, 3. sezonu ile 4 Ekim tarihinde Netflix Türkiye’de!

Netflix Orijinali, Peaky Blinders, 5. Sezon, 4 EkimCillian Murhpy, Paul Anderson, Helen McCroy, Tom Hardy ve daha bir sürü yıldız oyuncu barındıran kadrosu dışında tarzı ve kalitesi ile başarı toplayan BAFTA Televizyon Ödülü’nün sahibi olan Peaky Blinders yeni sezonu ile Netflix’e geliyor.

5. sezonunda Shelbyler’ler 1929’daki borsa çöküşü ile uğraşırken Tommy, gücünü tehdit eden genç üyeler ve faşiştlerle karşı karşıya gelecektir.

Netflix Orijinali Peaky Blinders, 5. sezonu ile 4 Ekim tarihinde Netflix Türkiye’de!

The Walking Dead, 9. Sezon, 9 EkimRobert Kirkman
’ın aynı isimli çizgi romanına dayanan The Walking Dead, 2010 yılından bu yana izlenmeye devam etmektedir.

Andrew Lincoln, Norman Reedus, Jeefrey Dean Morgan gibi isimlerin yer aldığı dizide baş karakter George A. geçirdiği bir kaza sonrası komadan uyanır ve hikaye başlar.

The Walking Dead, 9. sezonu ile 9 Ekim tarihinde Netflix Türkiye’de!

Netflix Orijinali, El Camino: Bir Breaking Bad Filmi, 11 EkimBreaking Bad
dizisinin devamı niteliğinde olması beklenen ve Vince Gilligan tarafından yazılıp
yönetilen El Camino, Aaron Paul ve Charles Baker'ı başrolünde bulunduruyor.

Yayınlanan son fragmanda Jesse'nin White Supremacist çetesinden kaçarken kullandığı araba yer  almıştı. El Camino'da muhtelemen kaçışta görülmeyen yerleri görebilme ihtimalimiz çok yüksek.
Mike Ehrmantraut'un da tekrar gözükeceği gerçeği yapımı sevenlerin oldukça hoşuna gitmişti.

Netflix Orijinali El Camino: Bir Breaking Bad Filmi, 11 Ekim tarihinde Netflix Türkiye'de!

Netflix Filmi, The Forest Of Love, 11 EkimNetflix'te prömiyerini yapmaya hazırlanan ve Sion Son tarafından yönetilen The Forest Of Love,
Japon suç filmi. Kyoko Hinami, Shinnosuke Mitsushima ve Kippei Shina'nın oyuncu kadrosunda bulunduğu film, 1990'larda geçen gerçek bir hikayeyi gözler o
önüne seriyor.

Dolandırıcı ve sözde bir film yapım ekibi, kederli iki genç kadının hayatına zorla girecektir fakat hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

Netflix filmi The Forest Of Love, 11 Ekim tarihinde Netflix Türkiye'de!

12 Maymun, 11 Ekim1995'lerin suç filmi olan ve Terry Gilliam tarafından yönetilen yıldız kadrolu yapım özellikle Cassandra Kompleksi tabanı ile tanınmıştı.

Altın Küre, Oscar, Satürn Ödüleri'nde adaylıkları ve ödülleri bulunan yapım kadrosunda Brad Pitt, Madaleine Stowe, Bruce Willis, David Morse, Christopher Plummer gibi başarılı oyuncuları barındırıyordu.

Dünyayı yok etmek üzere olan bir virüs karşısında bir grup insan çalışmalar başlatır. Virüsü yok etmek üzere bir zaman makinesi yapılır ve ilk test sürüşü için James Cole seçilir. James Cole 7 yıl geçmişe gider ve akıl hastası etiketi yer.

12 Maymun, 11 Ekim tarihinde Netflix Türkiye'de!

Netflix Orijinali, Living With Yourself, 18 EkimTimothy Greenberg tarafından yaratılan ve başrolünde Paul Rudd, Aisling Ben ikilisinin bulunduğu Living With Yourself komedi filmi olmaya hazırlanıyor.

Aşk hayatında ve yaşamında hüsrana uğramış olan başrolümüz, gizemli bir tedavi sonrası eski benliğinden daha iyi bir kendilik ile değiştirilmiş olduğunu fark edecektir.

Ezber bozan tarzı ile çok beklenen Netflix Orijinali Living With Yourself, 18 Ekim tarihinde Netflix Türkiye'de!

Netflix Orijinali, La Casa De Las Flores, 2. Sezon, 18 EkimManola Caro
tarafından yaratılan Meksikalı komedi-drama dizisi olan La Casa De Las Flores, prestijli bir çiçekçilik işine sahip olan bir aileyi konu alıyordu.

Kayıplarının yasını tutan La Mora ailesi, satılan şirketlerini geri almak üzere bir intikam planı yapmaya hazırlanırlar ancak romantik çıkmazlara girerek bu planı tehlikeye atarlar.

Netflix Orijinali La Casa De Las Flores, 2. sezonu ile 18 Ekim tarihinde Netflix Türkiye'de!

Netflix Filmi, The Laundromat, 18 EkimSteven Sodherbergh
tarafından yönetilen ve Altın Aslan, Venice Film Festivali Green Drop Award, Venedik Film Festivali gibi festivallerde adaylıkları bulunan The Laundromat, sigorta sahtekarlığını araştıran dul bir kadının hikayesini anlatıyor.

Oyuncu kadrosunda Gary Oldman, Merle Streep ve Antonio Bandera'sı bulunduran The Laundromat, Panama’da iki avukatın dünyanın mali sistemini nasıl istismar ettiğini gözler önüne çıkarıyor.

Netflix filmi The Laundromat, 18 Ekim tarihinde Netflix Türkiye’de!

Netflix Orijinali, Breakfast, Lunch & Dinner, 23 EkimŞef David Chang’ın ev sahipliği yaptığı yaşam belgeselinde ünlü konuklar Chang’e eşlik edecek ve dünyanın dört bir yanındaki şehirlerin mutfağı ve kültürü keşfedilecek.

Netflix orijinali olan Breakfast, Lunch & Dinner, 23 Ekim tarihinde Netflix Türkiye’de!

Alacakaranlık Efsanesi, 23 EkimStephenie Meyer
’in 2004 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan Alacakaranlık serisi 2008 senesinde ilk filmi ile vizyona girmiş ve çok sevilmişti.

Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın başrolleri paylaştığı seriyi Catherine Hardwicke yönetiyordu. Film, soylu bir vampir ailesinin ve düşmanlarının hikayesini anlatıyordu.

Alacakaranlık Efsanesi 23 Ekim tarihinde Netflix Türkiye’de!

Netflix Orijinali, Daybreak, 24 EkimBrian Ralph
'in aynı adlı çizgi roman serisinde dayanan yapım Daybreak 24 Ekim'de prömiyerini yapmaya hazırlanıyor.

Oyuncu kadrosunda Colin Ford, Cody Kearsley, Matthew Broderick ve Sophie Simnett gibi isimleri bulunduran bilim kurgu dizisi Daybreak, dışlanan liseli bir gencin zombilere ve Mad Max tarzı bir çeteye karşı kıyamet sonrası dünyada karşılaşması sonrası gerçek aşkı bulma hikayesini gözler önüne seriyor.

Netflix Orijinali Daybreak, 24 Ekim tarihinde Netflix Türkiye'de!

Netflix Orijinali, The Kominsky Method, 2. Sezon, 25 EkimChuck Lorre
tarafından yaratılan Amerikan komedi dizisi geçtiğimiz sene Altın Küre kategorilerinde ödül almayı başarmıştı. Oyuncu kadrosunda Micheal Douglas, Alan Arkin, Sarah Baker ve Nancy Travis gibi isimler yer ediyor.

The Kominsky Method, oyuncu koçu olan Sandy Kominsky ve yakın dostu Norman Newlander, yaşlılığın inişli çıkışlı yollarında birbirlerine destek olur ve hayatlarına renk katmaya devam edecektir.

Netflix Orijinali The Kominksy Method 2. sezonu
ile 25 Ekim tarihinde Netflix Türkiye'de!


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.