Stranger Things Yıldızı Millie Bobby Brown Yapımcı Oluyor!


Millie Bobby Brown Yapımcılığa Soyunuyor!

Stranger Things dizisinin Eleven’ı olan 15 yaşındaki yıldız oyuncu Millie Bobby Brown, Netflix filmi olacak olan A Time Lost’un yapımcılığını üstlenecek. Şu sıralar Enola Holmes Mysterys filmi ile gündeme gelen ve filmde hem başrol olarak hem de yapımcı olarak yer alacak olan Brown, Netflix filmi olması beklenen A Time Lost’un hikayesini ablası Paige Brown ile yazacak ve yapımcılığını üstlenecek. Aynı zamanda filmin başrolünde de yer alacak.

A Time Lost, Long Island’da geçecek ve uzun süredir kavgalı olan iki ailenin hikayesine odaklanacak. Ailelerinden birinin kızlarına kanser tedavisi konulacak ve devamında olaylar gelişecek. Vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu henüz net olmayan yapım için senaryoda Paige Brown ve Millie Bobby Brown’a başarılı senarist Anne Klassen yardımcı olacak ve düzenlemelerde bulunacak.

Küçük yaşına rağmen başarı ve şöhret basamaklarını hızla aşan Millie Bobby Brown, A Time Lost filmi için uzun süredir çalıştıklarını ve Netflix’e ilgilendikleri içinde teşekkürde bulundu.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.