Marvel Şubat 2020 Ayından Öğrendiklerimiz


Her ayın son haftalarında DC, Marvel ve birçok çizgi roman şirketi 3 ay sonra yayımlayacakları sayıların kapaklarını ve açıklamalarını paylaşıyor. Bizde sizler için tüm bu açıklamaları teker teker okuyoruz ve öğrendiğimiz ilginç bilgileri size sunuyoruz. İyi okumalar dileriz!

YENİ X-MEN HİKAYELERİ

Twitch yayınlarımızda bu haberlerden bahsetmiş olsak da burada da bahsetmekte yarar var. Şubat ayında birkaç tane yeni Dawn of X serisi çıkacak. İlki daha önceden geleceği açıklanmış Wolverine serisinin yanında Fantastic Four ile X-Men'in Franklin Richards için kapışacağı bir mini seri bulunuyor. Aynı zamanda Giant Size X-Men adı altında Hickman'ın her sayı başka bir karakteri anlatacağı bir seri de açıklandı.

DİĞER YENİ SERİLER

Sadece X-Men kısımında değil ama diğer taraflarda da bolca bir seri var. Disney + dizileri de yaklaşırken çıkması mantıklı olan bir Falcon and Winter Soldier mini serisi çıkarken ayrıca Ant-Man ve kızının maceralarını anlatan bir mini seri de çıkacak. Bunun yanında Nebula da kendi solo serisine sahip olacak. Son olarak ise Gwen'in Peter'dan önceki hayatını anlatan bir Gwen Stacy mini serisi çıkacak. Bolca dolu bir ay kısacası.

THOR VS BETA RAY BILL

Donny Cates'in Thor serisi açıklandığında aklımdaki ilk soru ne gibi insanları heyecanlandıracak bir şey yapacak idi. Bu seride bizi heyecanlandıran şey ise Thor'un Beta Ray Bill ile karşılaşması olacak. İki arkadaşı bu duruma sokacak şey ise açıklamanın size sorduğu bir soru.

IRON MAN 2020 GENİŞLİYOR

Geçen ay açıklanan Iron Man 2020 eventi bazı yan seriler ile genişlemeye başlıyor. Robot isyanlarını anlatan event ana Iron Man serisinde devam ederken bir yandan da Machine Man ve Force Works yan serilerini okuyacağız. Force Works takımının lideri War Machine hikayede büyük bir rol oynarken yanında da U.S.Agent, Mockingbird ve Quake hikayeye dahil edilecek.

VENOM ADASINA DEVAM 

Absolute Carnage sonrası Venom serisinde Donny Cates vaktini neye mi harcıyor? Yeni bir event hazırlamaya. Venom Island hikayesinin açıklamaları Carnage'ın geri döneceği hakkında ipuçları vermekle birlikte bu adayı canlı gösteren şeyin ne olduğunu söyleyecek. Scream serisinde de Knull'ın geleceği ile alakalı ipuçları bulunuyor. Gelecek yılın Venom eventi bakalım nasıl olacak?

Marvel'ın şubat ayından öğrendiklerimiz bu kadardı. Bir sürü yeni seri çıksa da diğer serilerde çok önemli bir şey yok gibi. Peki sizin en merak ettiğiniz şey hangisi?

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.