Symbiote Spider-Man: Alien Reality #1 Spoiler'lı İnceleme

symbiote spider man alien reality read online ile ilgili görsel sonucu

Bundan önceki 5 sayılık Symbiote Spider-Man serisi iyi yorumlar aldığı için yeni gelen Symbiote Spider-Man serisinde bu sefer yazar koltuğunda Peter David, çizer olarak ise Greg Land karşımız'a çıkıyor.

Yıllar önce Sibirya'ya nereden geldiği belli olmayan bir kutu düşer, ardından bu kutuyu almak için Black Widow gelir ve orada Doctor Strange ile karşılaşır. Doctor Strange kutuyu açar ve içinden bir kitap çıkar. Strange ise bu kitabın Tanrı'nın Sözleri olduğunu söyler.
Hemen ardından Spider-Man'i Kraven ile havalananında kavga ederken buluruz. Kraven, Spider-Man'e elinde zehirli bir yüzük ile vurur ve Spider-Man bayılır. Simbiyot Peter'ın bedenini ele geçirerek ayağa kalkar ve Kraven'a doğru yürümeye başlar, Kraven'ı eline geçirince tam yumruk atacağı zaman Peter uyanır ve Kraven'ı normal karşısında dikili bir şekilde bulur. Spider-Man, Kraven'ın onun yardımcısı olduğunu öğrenir ve cevaplar aramak için şehre doğru gider.


Spider-Man şehre geldiğinde Black Cat'i görür ve ona Felicia diye seslenir ama karşısında Natasha'yı görür. Natasha ona sevgili olduklarını söyler ardından Spider-Man cevaplar için Doctor Strange'in yanına gider ama oraya gittiğinde Hobgoblin'i Doctor Strange olarak görür ve savaşmaya başlarlar. Bir süre kovalamacadan sonra Spider-Man bir ara sokağa girer, Hobgoblin peşinden geldiğinde onu görmez ve Spider-Man'i öldüreceğine dair söz verir. Spider-Man, Hobgoblin'in onu neden görmediğini merak ederken o sırada Doctor Strange ortaya çıkar ve Spider-Man'e onu koruduğunu söyler ve ilk sayı bu şekilde biter.


Hikayenin komiklik unsurları yerindeydi, çizimleri gayet güzeldi ve diğer sayılar için merak hissiyatını uyandırdı. Kişisel görüşüme göre Peter David gayet güzel bir şekilde yazmış ve Greg Land çizimleri ile sizi hikayeye çekiyor. Umarım diğer sayılar da böyle güzel şekilde devam eder.

Notum: 8

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.