Symbiote Spider-Man: Alien Reality #2 Spoiler'lı İnceleme

symbiote spider-man alien reality #2 ile ilgili görsel sonucu

Kaldığımız yerden Symbiote Spider-Man: Alien Realiy serisine devam ediyoruz. Serinin 2. sayısında karşımıza büyük sürprizler çıkıyor.

İlk sayının sonunda kahramanımız Doctor Strange ile karşılaşmıştı. Doctor Strange ile bir kafede birlikte otururken Strange nasıl bu gerçekliğe geçtiklerini ve diğer olan şeyleri de anlatır. Peter olan biteni anlamaya çalışırken Srange ona büyüyü öğretmek istediğini söyler ve Peter biraz afallar. Ardından birini kontrol ettikten sonra yanına döneceğini söyledi. Ardından Peter bir telefon kulübesinde May Hala ile konuşup yanına geleceğini söyler. Peter oraya vardığında kapıyı Ben Amcası açar ve Peter çok şaşırır.


Peter içeri geçtikten sonra Ben Amcası ile sohbet ederken aniden Hobgoblin çatıdan içeri girer ve Spider-Man ile kavga etmeye başlarlar. Ardından Hobgoblin bir patlama oluşturur ve kaçar. Duman dağıldıktan sonra Spider-Man, May Halayı kucağında taşır. Bunu gören Ben Amca, Spider-Man'e bağırmaya başlar. Polis Kuvvet'i Spider-Man'in etrafını çevirip teslim olmasını isterken Natasha ortaya çıkar ve Spider-Man'e kaçmasını söyler. Spider-Man, Strange'in yanına döner ve ona büyüyü öğretmesini söyler. 2. sayı böylece biter.


Bana göre seri gayet güzel bir şekilde ilerliyor ama canımı sıkan şey Ben Amca'nın Peter'a May ölünce verdiği tepki çok aşırı olmuş. Yani sonuçta büyüttüğün çocuğa bu kadar fazla tepki vermemelisin, sonuçta o da seninle aynı acıyı çekiyor. Serinin çizimleri için söylenebilecek bir şey yok gayet güzel ayrıca sayıdaki dövüş süresi tatmin ediciydi, ne eksik ne fazla. Diğer sayıyı büyük bir heyecanla bekliyorum. Umarım diğer sayılar da bu şekilde güzel olur.

NOTUM: 7

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.