Karantinada Dinlemelik Çizgi Roman Temalı Podcastler!


Karantinada, evden çıkmak istemediğimiz, güvende kalmayı seçtiğimiz izolasyon günlerinde sıkıldığınızı biliyoruz. Zaten birçok kanal da bu dönemde izlemelik film önerileri verdiğinden farklı bir şey yapmak istedik. Biz de bu günlerde dinleyebileceğiniz, daha çok çizgi roman odaklı bazı podcastleri derledik. Boş zamanlarınızda, sadece uzanıp bir şey dinlemek istediğinizde açabileceğiniz bu podcastlere bir bakın derim. Ayrıca sonda da bir duyurumuz var.

STEG-MAN AND HIS AMAZING FRIENDS


Eğer İngilizce podcast dinlemek sizin için bir sorun çıkarmıyorsa bu podcast'e bir bakın derim. Ana kadrosunda Venom'un büyük yazar-çizer ikilisi Donny Cates ve Ryan Stegman olduğundan başladığım podcast, hem çizgi roman dünyasından güzel konuklar bulunduruyor hem de yazarın işlerini oluşturuken yaşadıkları ve planları hakkındaki güzel muhabbetleri var. Çizer veya yazar olmak isteyenler için de tavsiyelerde bulundukları bölümler var. Dediğim gibi dili sorun etmezse bakabilirsiniz.

Spotify: https://open.spotify.com/show/07cWVGircGfRUvF5X93wcs?si=wqWiT0kMS-a7DEHPJByQOQ

ALTEVREN 


Türkçe Podcast arıyorsanız Altevren'i rahatlıkla önerebilirim. Her hafta başka bir konu ele alınan seride güncel çizgi roman haberleri ve sayıları hakkında konuşulmakla beraber listeler, özel dosyalar ve farklı konular ele alnıyor. Benim gibi haberler ve seriler hakkında konuşmayı seviyorsanız bakmanızı öneririm.

Spotify: https://open.spotify.com/show/022LiWoa3kdKJVE0OsYMcw?si=CSZziqoYRN-8ANRvGyl6Tg
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC9L3Ou5G4jJr6eS3l8ReXWA

X-CAST

Bunu koymasak olmazdı. Bizim sunduğumuz ve her hafta X-Men çizgi roman ve haberleri hakkında konuştuğumuz X-Cast, yayın halinde Twitch'de yapılsa da kaliteli hali dinleme servislerine yükleniyor. Eğer X-Men dünyasına ilginiz varsa ve güncel serilerde de neler olduğunu merak ediyorsanız kesinlikle bakın derim. Dediğim gibi her hafta olduğundan şimdiden bolca bölümümüz var dinleyebileceğiniz.

Spotify:https://open.spotify.com/show/1R3EcAwzraDqoFstiWVKpz?si=q9kpH2T_QfWtgaa8XMIyow
Twitch: https://www.twitch.tv/geekekranitw

PEKİ SIRADE NE VAR?...İNCELİYORUM
Bu sadece bir başlangıç tasarımdır. Gerçek kapak resmi değildir.
1000. yazımızda 2020 yılında yeni içerikler sunacağımızın bir ipucunu vermiştik ve bu seri de bunlardan bir tanesi. Yeni bir podcast serisi ve bu sefer yayın olarak yapmaktansa sadece dinleme servislerine özel olacak. Peki nedir bu "İnceliyorum"? İnceliyorum uzun zamandır yapmak istediğim ve hızlıca her hafta okuduğum sayılardan bahsettiğim bir Podcast serisi olacak. İlk bölümünü X-Cast adı altında deneme olarak yayınlamış bulunmaktayız ama geri kalanını ayrı olarak koymaya devam edeceğiz. Umarım dinlerken hoşunuza gider. Deneme bölümüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Deneme Bölümü: https://open.spotify.com/episode/1kh7osV7m2Io19KU91JMsM?si=oa8HCnplRRuTZZuI--urYw

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.