Sonsuzluk Taşları Dönüyor! | Marvel's Infinite Destinies Duyuruldu


Marvel'ın bu yaz yayınlanacak yeni eventi Infinite Destinies duyuruldu!
Sekiz tane yıllık sayıdan oluşacak seride, her bölüm Marvel'ın Captain America ve Iron Man gibi en büyük kahramanlarını, Star, Amulet ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni nesil kahramanları ve düşmanlarıyla bir araya getirecek. Merak edilen soru ise serinin sonunda sonsuzluk taşlarını kimin tutacağı ve Marvel Evreninin geleceği için ne anlama geleceği?

Yazar Jed MacKay ve çizer Ibraim Roberson, Iron Man Annual#1 ile olayları başlatacak. Bu sayıda gözükecek bir diğer karakter ise Quantum olacak. Quantum, Uzay Taşının güçlerine sahip bir karakter.
Yazar Gerry Duggan ve çizer Marco Castiello daha sonra Captain America Annual#1'de Overtime olarak bilinen kaçağa odaklanacak. Overtime ise Zaman Taşının güçlerine ev sahipliği yapıyor.

Ayrıca her sayı Nick Fury ve Phil Coulson'ı yeniden bir araya getirecek olan ''Super-Spy vs. Super-Spy'' adlı bir bölüm de içerecek.
Marvel Comics'in yeni eventi Infinite Destinies, Haziran ayında başlayacak! Sayıların isim ve tarihleri aşağıdaki kapakta;Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.