Geek Ekranı Direkt- Yeni ve Büyük Duyurular!Geek Ekranı Direkt'e hoş geldiniz. Şu an kafanız karışmış ve bir sürü soru oluşmuş olabilir aklınızda. Hemen açıklayalım. Ne kadar yeni içeriklerimizi size zaman zaman duyursak da anladık ki kimsenin ömrü buna yetmez. O yüzden biz de tüm bu duyurularımızı "Direkt" adı altında sunmaya karar verdik. Yılın ilk Direkt'inde ise site için, Twitch için yeni serilerimizi açıklamanın yanında satılık ürünlerimizi de açıklayacağız. O zaman uzatmadan yeni yazı serimizi açıklayalım.


"Bu Hafta" Arda Tunca Alev'in yazacağı ve "Bu Hafta Neler Var?" yazı serisinin yerini alacak bir seri. Belki bilmiyorsunuzdur ama Diamond, çoğu çizgi roman dükkanlarına dağıtımcılık yapan şirket, ismini ağzımıza almadığımız virüs yüzünden dağıtımı durdurdu. Bundan dolayı da çoğu şirket çizgi romanlarını bir süre boyunca ne fiziksel ne de dijital olarak çıkaramayacak. Peki bir şey çıkmayacaksa o zaman biz ne hakkında yazacağız? Bu Hafta'nın olayı da bu. Yalnızlığın ve boşluğun ortasında hepimizi parlatacak bir yapım olacak. Hem açıklayamadığımız hem de bizim için birçok anlamı olan bir yapım olacak.Özel Twitch serimiz ise "Şaheser Yorumlama". Arda ile sunacağımız yayınlarda Batman V Superman, Cats, Dark Phoenix, Venom ve daha bir sürü kaliteli filmi yorumlayıp derin anlamlarını sizlerle birlikte keşfedeceğiz. Her sezon farklı bir filmi ele almaya karar verdik çünkü bu filmlerin derin anlamları çok fazla olduğundan filmlerden bir tanesini anlamak için en az bir sezon gerekiyor. X-Cast gibi bu da ilk https://www.twitch.tv/geekekranitw adresinde yapılacak. Ardındansa Spotify gibi diğer dinleme mecralarına koyulacak. En yakın zamanda yayına başlayacağız.


En büyük duyurumuz ise tabii ki bu lisanlı ürünlerimiz. Geek Ekranı marka T-Shirt, bardak altlığı, defter gibi klasik şeyler var ama bir farklılık olsun diye kravat, tuvalet kağıdı(bildiğiniz gibi bu günlerde çok önemli) ve palyaço makyaj seti de satmaya karar verdik. Bu makyaj seti sayesinde gelmiş geçmiş en iyi çizgi roman filmine olan sevginizi dışarıda da temsil edebileceksiniz. Aşağıdaki linkten ön sipariş verebilirsiniz.

https://urun.n11.com/geek-ekrani/geek-ekrani-palyaço-makyaj-seti-yeni-seri-garantili-P700255040

Bu duyurduklarımız büyük planımızdaki içeriklerin sadece çok küçük bir parçası olduğunu söylememiz lazım. Daha sonraki zamanlarda başka Direkt yazılarında diğer işlerimizi de açıklayacağız. Bir sonraki Geek Ekranı Direk'te görüşmek üzere.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.