Geek Ekranı Plus Vakti Geldi!


Bazılarınız Geek Ekranı dışında yaptığımız şeyleri diğer platformlardaki paylaşımlarımızdan görmüştür belki de. Zaten X-Cast adlı haftalık bir X-Men podcastimiz bulunuyor, ki bunu zaten sitede birçok kez söyledik. Bunun yanında ise bir süredir birkaç proje üzerinde daha çalışıyorduk ve bunlardan biri de Youtube idi. Böylece Geek Ekranı Plus adı altında bir kanal açmaya karar verdik. Oley!

Peki bu kanalda neler olacak? İlk olarak X-Cast bölümleri yayından birkaç gün sonra düzenlenerek direkt olarak kanala koyulacak. Bunun yanında ise "Geek Atıştırmalığı" serimiz var. Bu videolar ise mini haber videoları diyebiliriz. Artık aşırı haber çıktığından hepsini siteye geçirene kadar büyük bir zaman kaybı yaşadığımızdan hepsini mini videolar şeklinde koymak hem bizim hem de sizin için daha rahat olacaktır. Şu anlık böyle olsa da yakında çıkacak bazı minik konseptlerimiz var diyebiliriz.

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCPXas102DgK82oPi0BKIgjQ
Daha fazla bilgi alabileceğiniz Instagram sayfamız: https://www.instagram.com/geekekraniplus/
X-Cast'i Spotify'dan dinlemek isteyenler için: https://open.spotify.com/show/1R3EcAwzraDqoFstiWVKpz?si=Yrv65cxjQ02eeCLZoaKyQw

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.