Evrenin En Saçma Yayını V3.0 - DC Fandome Oyun Panelleri.Bu yazıda hakaretler savurmamak için kendimi çok zor tutuyorum. Bildiğiniz gibi 22 Ağustos Cumartesi günü DC Fandome etkinliği gerçekleşti ve DC hayranları için inanılmaz bir deneyimdi. Ben bugün bütün Panelleri konuşamayacağım. Bugün konuşacağım panel oyun paneli olacak. Önce WB Montreal'in yeni şaheserinden başlayalım. Gotham Knights! Bilmiyorsanız söyleyeyim Gotham Knights 1 sene önce sızdırıldı hem de bütün detayları ile ama bizim gördüğümüz Gotham Knights'tan biraz farklıydı. Batman'in ana karakter olduğu ve diğer Bat Family üyelerini de kontrol edebildiğiniz tek kişilik bir oyun olarak duymuştuk biz Gotham Knights'ı ama WB Montreal oyunda küçük değişiklikler yapmış olacak ki oyun Ghost Recon: DC olmuş. Gotham Knights tek kişi veya 2 kişi oynayabileceğiniz level scaling (Bütün düşmanların sizin level'ınız ile birlikte artması ve güçlenmesi) içeren açık dünyalı bir oyun olmuş. Peki niye böyle bir şey yapılmış benim hiç bir fikrim yok. Herhalde WB Montreal'in parası falan bitmiş. Grafikler, sanat tasarımı ve yüz detayları da ayrı bir rezalet. Yani Arkham Origins gibi bir oyuna da razıydık niye böyle saçma sapan bir şey duyurdunuz ki? Kısacası Gotham Knights berbat bir oyun olmuş gibi duruyor. Büyük hayal kırıklığına uğradım.


Yazıyı okuduğunuz içi.... Ne? Yazı nasıl biter? Bir oyun daha vardı? Falan diyorsunuz değil mi? Ben de bir oyun olduğunu biliyorum ama bu oyun Gotham Knights ve Marvel's Avengers'dan daha berbat, daha kötü hatta ve hatta kendi evrenine bile ihanet ediyor.


Bahsettiğim oyun tabii ki Suicide Squad: Kills The Justice League. Elimizde olan bilgiler ile şunu söyleyeyim. Suicide Squad DC'nin Marvel's Avengers'a karşı yaptığı bir oyun. Aynı Marvel's Avengers gibi looter shooter aynı onun gibi hikayeye sahip aynı onun gibi co op bir oyun. Rocksteady üşenmemiş kendi evreninde beyaz olan Deadshot'ı siyahi, Harley'i gerizekalı ve aslen ölü olan Captain Boomerang'ı canlandırmış. Adamlar kendi içinde bile tutarlı değil. Bir de çıkıp 20 dakika boyunca boş boş konuşuyorlar. Kısaca demek istediğim WARNER BROS GAMES 5 SENE BOYUNCA 2 TANE LOOT ODAKLI CO-OP OYUN YAPMIŞ. Abi siz ne yaşıyorsunuz ya? Yani ne yapmaya çalışıyorsunuz? Çok uzatmayacağım 2 oyunda beklentimin çok altında kaldı. Büyük hayal kırıklığına uğradım.

Gotham Knights 2021'de PS4, Xbox One ve PC'ye Suicide Squad: Kills The Justice League ise PS5, Xbox Series X ve PC'ye çıkışını gerçekleştirecek.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.