Warner Bros'tan Joaquin Phoenix'e Çılgın Teklif!


   Warner Bros'un, Joaquin Phoenix'e çılgın 50 milyon dolarlık teklifinden sonra herkesin konuştuğu tek konu:

                                         Phoenix bu filmin devamını isteyecek mi?

  Phoenix'in bu karakter için fazlasıyla kafa yorduğunu ve tekrar canlandırmak istediğini söyleyen Warner Bros'dan bir kaynak sözlerine şöyle devam etti: 
 Joaquin önce tek bir Joker filmi yapma niyetindeydi. Ancak şimdi bu konudaki tavrı değişti. Geçen yılki tartışmalara rağmen karakteri tekrar oynamak istediğini söylüyor. Hala görüşme aşamasındalar ancak senaryolar yazılıyor ve Joaquin bununla çok meşgul

  Anlaşılan o ki Joker'den 2 yeni film izleyeceğiz. Şimdi gel gelelim bu devam filmlerinde neler olacağına ve nasıl olacağına...

  Şu an filmin hikayesi için bir şey dememiz imkansız çünkü filmin senaryosu sadece tek filmlik içindi. Bu yüzden senaryoyu harika yazmaları lazım ki eski tadı versin zira Phoenix'den kötü bir Joker filmi izlemek bizleri epey üzer. Bazı dedikodulara göre Joker filmi için Robert Pattinson Batman'i ile aynı filmde olacak dense de bu imkansız çünkü film ayrı zamanlarda geçiyor. Filmin ikincisi 2022 yılında üçüncüsü de 2024 yılında girmesi planlanıyor.

  Sözlerime şöyle devam etmek isterim, bu film tam anlamıyla son zamanlarda izlediğimiz en iyi filmdi ve diğer süper kahraman filmleri gibi para için çekilmemişti. Çıkacak olan 2 film tamamen gelir için çekilecek gibi düşünsem de Phoenix umarım böyle bir durum bizlere yaşatmaz.   

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.