Johnny Depp'in Başrol Olduğu Film Yolda!
 Son zamanlarda başı bir hayli dertte olan Johnny Depp'in yeni filmi "City of Lies" filminin fragmanı yayınlandı. Yakın tarihte vizyona girecek olan filmde Johnny Depp, dedektif Russell Poole karakterini canlandırırken, ona Oscar ödüllü Forest Whitaker, Jack Jackson rolü ile eşlik edecek.


  Filmin konusu gerçek hikayeden esinlenmiş olup Randall Sullivan'ın yazdığı "lAbyrinth" kitabından uyarlandı. Dünyayı sarsan Tupac ve The Notorious B.I.G cinayetini çözmeye çalışan fakat bir şekilde önü kesilmiş dedektif Russel Poole ve bu cinayetlerin yeniden araştırılmasını sağlayan gazeteci Jack Jackson'ın hikayesini anlatacak.


   Kitabı kısaca özetleyecek olursak; The Notorious B.I.G olarak tanınan Christoper Wallace'nin cinayetinden dolayı oluşan hikayede. Russel Poole uzun yıllar bu cinayeti çözmeye çalışsa da başarılı olamıyor ve gazeteci Jack Jackson ile bir olup cinayeti çözmeye çalışması anlatılıyor.

  Filmin senaryosunu Christian Conteras yazarken, yönetmen koltuğunda ise Brad Furman yer alıyor. Film sinemalarda 19 Mart tarihinde vizyona girecek, dijital platformlarda ise 9 Nisan tarihinde yayınlanması planlanıyor.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.