"Black Widow 2" Nasıl Olacak?


 
   Henüz ilk filmi vizyona girmemişken Black Widow filminin yönetmeni Cate Shortland, Radio Times'ta Black Widow 2 filmi hakkında konuştu:

   2. filmde Scarlett Johansson'ın olmayacağı onun yerine başka birinin Black Widow olacağını söyledi. Endgame filmi ile ölen karakterimizin kendi filminde Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War arası zamanını anlatacağını zaten hepimiz biliyoruz. Filmde Avengers ekibinden kendini uzaklaştırıp geçmişinde takıldığı ekibi ile olan maceralarını izleyeceğiz.
 
   Bu film Natasha Romanoff'un geçmişini anlatırken aynı zamanda da Marvel Sinematik Evreninin de geleceğini şekillendirecek. Peki gelelim "Yeni Black Widow kim olacak?" sorusuna. Filmde Yelena Belova karakterini canlandıracak olan Florence Pugh'ın 2.filmde yeni Black Widow olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Kendisi çizgi romanlarda da 2. Black Widow olarak biliniyor. Yelena Belova karakteri aynı zamanda Disney+'da yayınlanacak "Hawkeye" dizisinde de yer alacak.


  İlk film her ne kadar Natasha karakterine yoğunlaşacak olsa da aynı zamanda Yelena karakterine de o denli odaklanacağız gibi duruyor. Zira kendisi yeni Black Widow'umuz olabilir. 

  Black Widow filmi ülkemizde 9 Temmuz'da vizyona girecek.
 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.