Çok Önemli Duyuru!


Biz Geek Ekranı olarak size her zaman en kaliteli şekilde sevdiğimiz şeyler hakkında eleştirilerimizi ulaştırmaya çalıştık. Bunu yüzlerce inceleme yazısı ile yaptık. Zaman ilerledikçe ve biz de büyüdükçe konuşmak istediğimiz şeyler arttı. Bunlar hakkında dediklerimizi de detaylandırmak istedik. Bunun için yazının sınırlarını aşmamız gerekti. Peki bunu nasıl yaptık? 


2019'un sonlarına doğru tatlışlar tatlışı bir Twitch kanalı açtık. Burada nadiren farklı muhabbetler için yayın açsak da genellikle tek bir şey için kullandık. X-CAST! Ben ve Arda Alev'in her hafta oturup X-Men çizgi romanlarını, haberlerini ve daha fazlasını konuştuğumuz bir podcast programıydı. Aynı zamanda Türkiye'nin en çok dinlenen X-Men podcasti. 


Ardından bir sıkışmaya daha geldik. Biz artık her hafta çıkan ve yetişemediğimiz MCU işlerini, daha detaylı konuşmak istediğimiz filmleri ve haberleri nerede konuşacaktık? Hepsi için teker teker podcast açamazdık. Bunun içinse şimdiye kadarki en büyük ve en özel podcastimizi başlatmaya karar verdik.


Ç.Ö.P


Pazartesi ilk bölümü ile yine Twitch hesabımızda başlayacağımız Ç.Ö.P (Diğer adı ile Çok Önemli Podcast); konuşmak istediğimiz birtakım film, dizi, oyun, çizgi roman haber ve olaylarını konuşup üzerine muhabbetler döndürdüğümüz bir podcast programı olacak. İlk bölümün kadrosu ise benden, X-Cast yoldaşım Arda T. Alev'den ve sitemizin biricik yöneticisi olan can dostum Anıl Polat'tan oluşacak. Aynı zamanda X-Cast'te olduğu gibi ardından dinleme servislerine bölümü koyacağız. Kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz.


19 Temmuz Pazartesi 14.00’te hepinizi görmeyi umuyoruz!


Twitch hesabımız: https://www.twitch.tv/geekekraniplus

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCPXas102DgK82oPi0BKIgjQ

Facebook Grubumuz: https://www.facebook.com/groups/1600440410063430

Instagram Sayfamız: https://www.instagram.com/geekekraniplus/

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.