Batman, Aralık Ayında Yeni Bir Yazar ve Çizer ile Buluşuyor!

 DC yeni Batman sayıları için hayranların iyi tanıdığı bir yazar seçti: Joshua Williamson. Kendisini genelde Flash serisi ile bildiğimiz yazar Twitter'dan paylaştığı tweet ile takipçilerine haberi duyurdu.Aynı zamanda Williamson eski Batman logosuna gönderme yaparak "Oval geri döndü." dedi. Williamson bu seri için Abyss adında yeni bir kötü karakter ortaya çıkardı. 119. sayıda kapakta göreceğimiz bu karakterimiz seriye 118. sayıda girecek. Abyss karakteri görünüm olarak Batman'i anımsatıyor, karakteri çizen isim de Jorge Molina.
  Molina ise bu seri için: "Tüm kariyerim boyunca Batman'i çizmek için bekledim ve şimdi tam zamanı. Kara Şövalye'ye klasik hava katarken, yeni maceralar keşfedeceğimiz bu yolculukta inanılmaz yetenekli biri ile çalışıyoruz." dedi.


  Bu tweetler üzerine Batman grup editörü Ben Abernathy ise Batman #118'in son sayfası için inanılmaz derecede şok edici olduğunu dile getirdi.


   Batman #118 Aralık ayında satışa çıkıyor. Umarız bunca Batman serisi arasında kalitesiyle kendini öne çıkartmayı başarır.


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.