Colin Farrell'in Başrolünde Olduğu "Penguin" Dizisi Geliyor!


 Robert Pattinson'ın başrolünde olduğu 2022 yılında çıkacak olan "The Batman" filminin kötü karakteri Penguin karakterinin dizisi HBO MAX platformunda yayınlanabilir.


  Halihazırda aynı evrende geçecek olan Gotham PD dizisi haberinden sonra bu haber bizleri epey heyecanlandırdı. DCEU kendi kendine çürürken yandan gelen yeni evren sayesinde DC istediği patlamayı gerçekleştirebilir. Matt Reeves bu dizi için Jim Gordon'ın başrolünde olduğu hikayeleri izleyeceğimizi söylemişti.


  Şüphesiz hepimiz yeni çıkacak olan Batman filmini bekliyoruz ve arkasından gelecek bu diziler belki de DCEU yerine gelecek olan bir evrenin habercisi olabilir çünkü Matt Reeves'in kendi oluşturduğu "şimdilik" Batman evreni gerçekten genişledi.


  Şu an için Penguin dizisi hakkında çok bilgi yok. Variety'nin haberine göre dizide, Penguin karakterinin Gotham şehrindeki yükselişini göreceğiz. Dizi için henüz anlaşmalar garanti olmasa da yakın zamanda kesinleşeceği düşünülüyor. Senaristliğini Lauren LeFranc üstlenecek; kendisi Agent of S.H.E.I.L.D. ve Chuck gibi yapımlarında rol aldı.

 
 DC "The Batman" filmine çok güveniyor ve birkaç filmle bu seriyi devam ettirmek istiyor. Batman rolünün de geleceği belirsizken açıkçası Robert Pattinson'ı DCEU'ya katacaklar mı henüz karar verebilmiş değiller. Ben Affleck'in rolü bırakmasından sonra evrene Flashpoint ile katılması mümkün fakat bu süre alacak gibi duruyor. Belki de DC'nin yaptığı en kötü olay bu olabilir: Evrenleri darmaduman etmek. Şu an her karakter sağa sola savrulmuş durumda ve bu evreni toplayacak tek karakter Flash.


  Yazımı şu sözlerle noktalayayım, Penguin dizisi gerçekten heyecan verici duruyor. Yıllar sonra yeni kötü düşmanlar görmek belki de gözlerimizin pasını silebilir. Pattinson'ın evreni umut verici.


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.