James Gunn, Peacemaker'dan Sonra Başka Bir DCEU Projesi İçin Kolları Sıvayacak!


  

 Suicide Squad'ın 2. filmini yöneten ve bana göre de başarılı olan James Gunn, filmde de yer alan Peacemaker karakterinin HBO MAX'de yayınlayacağı dizisini yapacağını açıklamıştı. Şimdi ise bu proje haricinde başka bir DCEU projesini yapacağını Twitter üzerinden doğruladı.


  James Gunn sosyal medya üzerinden gelen sorulara verdiği cevapla projenin henüz yapım aşamasında olduğunu ve DC Fandome 2021'de yer almayacağını söyledi. Projenin ne hakkında olduğunu söylemedi fakat daha önceden Margot Robbie ile Harley Quinn karakteri için çalışmak istediğini söylemesi üzerine hayranlar bu projenin bir Harley Quinn projesi olduğunu düşünüyor. Bir diğer olasılık ise Suicide Squad filminde yer alan karakterlerden biriyle yan ürün çıkartmak olduğu. 

 

  Sosyal medyada şu an bu dedikodular dönüyor olsa da James Gunn çılgın bir yönetmen ve daha önce Krypto'yu yapmak istediğini söyledi. Açıkçası yapacağı yeni proje belki de hiç beklemediğimiz bir karakterin projesi olabilir.


  James Gunn halihazırda Guardians of the Galaxy Vol.3 filmi ile uğraşıyor olması bu projenin ne olduğunun açıklanmasını geciktirecek. Büyük ihtimalle de bu film çıkana kadar DCEU için herhangi bir projeyle uğraşması çok zor olacak.


  James Gunn eğer ki Peacemaker dizisinde istediği başarıyı yakalayabilirse bundan sonra çıkaracağı yapım hepimizi inanılmaz derecede heyecanlandırır.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.