Summer Game Fest 22' Gün 2 | Xbox + Bethesda sunumu


Xbox sunumu özellikle neredeyse bütün oyunlarda gameplay gördüğümüz için çok keyifli geçti. Umalım da Summer Game Fest'in kalanı da böyle geçsin. Çok bekletmeden oyunlara geçelim. 


Redfall'dan yepisyeni bir gameplay!4 kişilik zombi vurma oyunlarından bıkmadıysanız yenisi burada. Ha ayrıca tek kişi de oynayabiliyorsunuz.


Yıllardır beklenen oyun Silksong!Hollow Knight'ın devam oyunu sonunda yeni bir gameplay ile gösterildi ve ne yalan söyleyeyim çok iyi duruyor. 


Rick and Morty'nin yapımcılarından yeni bir oyun!Morty'i seslendiren abinin silah seslendirdiği bir oyun High On Life. Aşırı ilginç, komik ve yaratıcı duruyor. Sınırlı süre için Xbox'a çıkış özel olacak ve Gamepass'de ilk gün gelecek.


Riot Games'den güzel bir sürpriz! Riot Games'in bütün oyunları ve ekstraları Game Pass'e geliyor! Bütün şampiyonları ücretsiz bir şekilde açabileceksiniz! 


A Plague Tale: Requiem'den yeni bir gameplay! İkinci oyunda bulunan yeni özellikleri ve kısımları gördüğümüz gameplay açıkçası heyecanımı arttırdı. İlk gün gamepass'de. 


Forza Motorsport geri dönüyor! Kanye West'in şarkısı ile birlikte yepisyeni Motorsport'u sonunda gördük. Özellikle zamanı ilerletme olayı pek keyifli duruyor. İlk gün Gamepass'de. 


Microsoft Flight Simulator'a yeni bir ek paket! Helikopter, Glider ve yeni uçakların bulunduğu ek paket beni pek heyecanlandırdı! Özellikle türü sevenler şuan mutluluktan havaya uçuyordur eminim. Ayrıca Halo serisinden bildiğimiz UNSC Pelican da bugün itibari ile kullanılabilir. DLC Kasım 2022 Gamepass'de. 


Overwatch 2 free to play oluyor! Serinin devam oyunu sonunda Paladins yolundan gitti. 4 ekim itibari ile erken erişim'e çıkacak ve ücretsiz olacak ayrıca yeni kahraman Mad Max serisinden çıkmış gibi duruyor. 


Age of Empires'ın yaratıcılarından yeni bir sıra tabanlı strateji! Ara: History Untold dünyada ki olayları kontrol edebileceğimiz yeni bir sıra tabanlı strateji olacak. İlk gün Gamepass'de


Fallout 76'ya yeni bir ek paket geliyor. The Pitt adında pvp'nin ve radyasyonun bolca bulunduğu yeni bir bölgeye hoşgeldiniz. Aman Nuka Cola'larınızı unutmayın! Eylül 2022'de gamepass'de. 


Forza Horizon 5'e Hot Wheels ek paketi!

 


Yeni yarış kısımlarının olduğu Hot Wheels paketi aynı 4.oyunda ki gibi çok eğlenceli duruyor. 19 Temmuz'da gamepass'de. 


Ark 2'den yeni bir fragman. Xbox için sınırlı süre exclusive kalacak oyun hakkında maalesef çok az bilgi öğrendik. 2023 yılında ilk gün gamepass'de. 


Scorn'dan yeni bir oynanış fragmanı! Alien serisinin tasarımcısı olan H.R Gigger'in tasarımlarından ilham alan oyun ile alakalı sonunda yeni bir oynanış görebildik. 21 Aralıkta Gamespass'de ayrıca sınırlı süre exclusive. 


Flintlock: The Siege of Dawn geliyor! Scorn ile aynı dağıtıcıdan gelen oyun çok ilginç duruyor. Aksiyona dayalı yapısı bize Godfall'u anımsattı umalım da sonu aynı olmasın :D. İlk gün gamepass'de. 


Mojang'dan yeni bir Minecraft temalı oyun! Minecraft: Legends. Açık dünya da geçen yeni bir aksiyon/strateji oyunu geliyor! İlk gün gamepass'de. 


No Man's Sky ve Slime Rancher'ın çocuğu olsaydı böyle olurdu: Lightyear Frontier. Tatlış grafikli yeni bir surival oyunu duyuruldu. (Yeter Xbox adam survival oyunu duyurma.) 2023 ilk baharında gamepass'de! 


Birinci şahıştan gördüğümüz yeni bir rougelike. Gufire Reborn. 2022 Kasım ayında gamepass'de! 


2 boyutlu yeni bir platformer! The Last Case of Benedict Fox. Ori serisine benzerliği ile dikkat çeken The Last Case of Benedict Fox, 2023 ilkbaharda Gamespass'de. 


Çizgi roman + TV dizisi: As Dusk Falls. Seçimlerimizin etki ettiği ve çizgi roman tarzında olan yeni bir yapım As Dusk Falls. Özellikle Telltale ekolunden gelen ilk oyun sanırsam. 19 temmuz'da gamepass'de. 


Naraka: Bladepoint Xbox konsollarına geliyor! Battle royale severler hala hayattaysa bu duyuru ilginizi çekebilir. Ayrıca yeni bir campaign ile geliyor. 23 haziranda gamepass'de. 


Orta çağda geçen yeni bir Obsidian macerası. Pentiment! Orta çağda bir dedektif olarak kilise de olan olayları çözdüğümüz yeni bir Obsidian oyunu. Kasım 2022'de gamepass'de. 


Obsidian'ın unutulan hayatta kalma oyunu sonunda çıkıyor! Halen oynayanlar için... Eylül'de gamepass'de. 


İsmi gibi saklı. Ereban: Shadow Legacy. Gölgeleri kullanarak robotlardan kaçtığımız ve gizlilik yaptığımız yepisyeni bir macera. Sınırlı süre için Xbox'a özel ayrıca ilk gün gamepass'de. 


Diablo IV'den yeni bir CGI fragman ve gameplay! Fragmandan anladığımız kadarı ile Necromhancer olup ölü yaratıkları kendi safımıza çekebileceğiz. Beta için kayıtlar açıldı. 


Sea of Thieves 7. Sezon geliyor! Bir çok kişiselleştirme özelliğinin geldiği ek paket. Oyunun severleri için güzel duruyor. 21 Temmuz'da gamepass'de. 


Legend of Zelda'ya benzeyen oyun Ravenlok. Piksel ve 3D tarzıyla dikkat çeken yeni bir aksiyon/macera oyunu geliyor. Açık dünyası ve tasarımları ile bana bir hayli Legend of Zelda serisini anımsattı. 2023 yılında gamepass'de. 


İnside ve Limbo'yu yapanlardan yeni bir macera oyunu! Cocoon. Fazla söze gerek yok. Bu oyun net oynanır arkadaşlar. Sınırlı süre için Xbox'a özel ayrıca ilk gün gamepass'de. 


Team Ninja ve Koei tecmo'dan yeni bir samuray macerası. Wo Long Fallen Dynasty. 2023'ün başlarında geliyor ayrıca ilk gün gamepass'de. 


Persona serisi Xbox ve Gamepass'e geliyor! Persona 3 Portable, Persona 4 Golden ve Persona 5 Royal sonunda Xbox'a geliyor ayrıca her oyun çıkışında Gamepass'e gelecek. 


Kojima'dan yeni bir oyunun tanıtımı! Maalesef oyun hakkında pek bir bilgimiz yok ama Xbox özel oyunu olacağı ve cloud odaklı olacağı bilinen bilgiler arasında. 


Starfield'dan büyük bir gameplay! Bethesda'nın yeni RPG oyunu Starfield çok görkemli ve heyecan verici duruyor. Farklı ekipleri, RPG kısımları, karakter yaratma ekranı ve skill ağacı ciddi anlamda buram buram Bethesda oyunu kokuyor. 2023 yılında geliyor. 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.